TR | EN | RU

Uygulamalar

1. ADIM


Tepe Termoplast Uygulama yapılacak yüzey, toz, yağ kalıntıları, gevşek parça vb.’den temizlenir.

2. ADIM


Tepe Termoplast Yüzeydeki boşluklar doldurulur ve tamir edilir.

3. ADIM


Tepe Termoplast Eski boyalı yüzey ve brüt beton tarzı su itici yüzeyler, Tepe Termoplast Brüt Beton Astarı ile astarlanır.

4. ADIM


Tepe Termoplast Uygulama kalınlığı ve şaküle göre ayarlanmış anolar yüzeye tutturulur. Yüzey ıslatılarak uygulamaya hazır hale getirilir.

5. ADIM


Tepe Termoplast Sıva teknesine hava sıcaklığına bağlı olarak 12 – 14 L. Su koyulur, sonra bir torba Tepe Termoplast Isı Yalıtım Sıvası eklenir, yaklaşık 4 dakika düşük çevrimli bir karıştırıcı kullanılarak, harç kıvama getirilir ve 2 dakika bekledikten sonra tekrar kısa bir süre karıştırılarak kullanıma hazır hale getirilir.

6. ADIM


Tepe Termoplast Sıva malası veya sıva püskürtme aparatı ile yüzeye baskılanarak uygulanır, anolar arası mastar çekilir ve bırakılır. Uygulama kalınlığı kıvama ve yüzeye bağlı olarak tek katta 50 mm’ye kadar çıkabilir.

7. ADIM


Tepe Termoplast İkinci katın uygulaması 6-8 saat sonra maksimum 30 mm kalınlığında uygulanır. (Gereklilik Durumunda)

8. ADIM


Tepe Termoplast Diğer katların uygulanması için 7. Adım tekrar edilir.

9. ADIM


Tepe Termoplast Yüzeye uygulanan sıva harcı yeterince sertleşince perdahlanır, nemli bir sünger ile yüzey bitirilir . Belirtilen süreler 20°C yüzey ve ortam sıcaklığında geçerlidir, düşük ısıda süre uzar, yüksek ısıda süre kısalır.
E-posta bültenine kayıtl ol